log in

Ocena kibica

Ocena kibica: Piast Gliwice - Korona Kielce

Ken Kallaste - zawodnik Korony Kielce Ken Kallaste - zawodnik Korony Kielce
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Zlatan Alomerović 4 - przy pierwszej straconej bramce mógł się zachować lepiej, przy kolejnej raczej nie miał nic do powiedzenia. W drugiej połowie wybronił kilka strzałów, które mogły wpaść do siatki.

Bartosz Rymaniak 4/5 - w pierwszej części spotkania aktywny w ofensywie, po jednym z jego strzałów piłka mogła i powinna była znaleźć się w bramce rywala. Po zmianie pozycji na stopera zaczęły pojawiać się błędy, czego efektem był drugi stracony gol.

Shawn Barry 4 - człowiek zagadka, dobre występy przeplata z tymi sugerującymi, że Radek Dejmek nie będzie miał problemów z miejscem w wyjściowej jedenastce.

Adnan Kovacević 4/5 - już widzieliśmy piłkę w siatce po dobitce strzału Rymaniaka. Początek meczu bardzo dobry w jego wykonaniu, potem stopniowo bladł, jak reszta drużyny.

Ken Kallaste 5 - poprawny występ Estończyka, tradycyjnie udzielał się w akcjach ofensywnych. Chociaż i tak najbardziej z meczu zapamiętamy kontuzję Bukaty, niezawinioną przez Kena, ale jednak wyglądającą paskudnie.

Jakub Żubrowski 5 - poprawny występ utalentowanego 25-latka. Bez błysku, ale na tle całej drużyny stabilny poziom.

Fabian Burdenski 3 - wszedł w mecz porządnym strzałem, który jednak wybronił Szmatuła. Później coraz mniej widoczny.

Nabil Aankour 5 - podłączał się do wielu akcji, obił poprzeczkę, jednak ponownie nieskuteczny.

Łukasz Kosakiewicz 6 - do zmiany pozycji najlepszy na boisku. Dużo celnych dośrodkowań, które jego koledzy powinni umieścić w siatce Piasta. Po przejściu na prawą obronę przygasł.

Mateusz Możdżeń 5 - wolimy go w ustawieniu obok Jakuba Żubrowskiego, choć nie można zarzucić mu braku uniwersalności na murawie.

Maciej Górski 3 - znowu walczył, szukał piłki, ale piłka uparcie unikała jego.

Ivan Jukić 3 - następny chłopak zagadka. Po bardzo dobrym początku sezonu, kolejny słabszy mecz w jego wykonaniu. Ma potencjał, ale czegoś ostatnio brakuje.

Goran Cvijanović 4 - będziemy mu się przyglądać, bo może być z niego pożytek dla klubu, choć w meczu z Piastem swoim wejściem specjalnie nie zawyżył poziomu gry drużyny.

Nika Kaczarawa 3 - wygrany pojedynek główkowy, efektowna, ale też niebezpieczna przewrotka i to by było na tyle. Wciąż jednak liczymy, że się rozkręci.

Alek Szczykutowicz

Redaktor naczelny, czyli ten, który wszystko ogarnia, także pod względem technicznym. Kopie piłkę nie gorzej niż niejeden chłopak z Ekstraklasy. Tylko czasu brak.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Zawodnicy

Log in or create an account