log in

Ocena kibica

Ocena kibica: Arka Gdynia - Korona Kielce

Mateusz Możdzeń - zawodnik Korony Kielce Mateusz Możdzeń - zawodnik Korony Kielce
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Zlatan Alomerović 5 - poprawny występ naszego bramkarza, choć trzeba przyznać, że Arkowcy raczej go nie przemęczali.

Bartosz Rymaniak 6 - wyróżniał się wczoraj na tle drużyny. Widoczny przez pełne dziewięćdziesiąt minut, choć brakowało (jak całemu zespołowi) skuteczności.

Shawn Barry 6 - uratował punkty, wybijając piłkę zmierzającą do pustej bramki. Byłoby wyżej, gdyby nie nieprzemyślane wybijanie piłki na połowę przeciwnika, co zwykle kończyło się jej stratą.

Adnan Kovacević 5 - poprawnie, choć bez błysku, jaki oglądaliśmy w poprzednich spotkaniach. Stać go na więcej.

Ken Kallaste 5 - najlepszy występ Estończyka w tym sezonie. Mógł (i powinien) umieścić piłkę w siatce po dobrym przyjęciu piłki od Jakuba Żubrowskiego.

Jakub Żubrowski 5 - starał się, szarpał do przodu, ale w meczu z Arką brakowało celności - zarówno w podaniach, jak i strzałach.

Mateusz Możdżeń 5 - podobnie jak w przypadku Jakuba Żubrowskiego. Wiemy, że potrafi uderzyć z dystansu. Wczoraj próbował wiele razy, niestety niecelnie.

Ivan Jukić 4 - niewidoczny na boisku, przeciwieństwo samego siebie z poprzednich meczów.

Marcin Cebula 4 - po pięknej bramce w meczu z Cracovią liczyliśmy na więcej. Wciąż mamy jednak nadzieję, że przełomowe trafienie sprzed tygodnia sprawi, że Marcin odpali. Stać go na to.

Nabil Aankour 5 - widoczny na boisku, podłączający się do wielu akcji, jednak w tym spotkaniu nieskuteczny. Zmarnował setkę po podaniu od Soriano.

Maciej Górski 3 - nie można odmówić mu walki, ale po raz kolejny okazuje się, że to za mało. Kolejna zmarnowana setka, problemy z przyjmowaniem piłki. Widzieliśmy lepsze spotkania w jego wykonaniu.

Elia Soriano 6 - kolejna ciekawa postać w Koronie Kielce. Wszedł na ostatnich dwadzieścia minut i dwa razy mógł umieścić piłkę w siatce, a po jego podaniu powinien zrobić to Aankour.

Goran Cvijanović 4 - zmienił Jukicia i trudno powiedzieć, czy była to zmiana na lepsze. Nie bardzo jest za co zganić, pochwalić też nie.

Łukasz Kosakiewicz - za krótki występ, aby wystawić ocenę.

Alek Szczykutowicz

Redaktor naczelny, czyli ten, który wszystko ogarnia, także pod względem technicznym. Kopie piłkę nie gorzej niż niejeden chłopak z Ekstraklasy. Tylko czasu brak.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Zawodnicy

Log in or create an account