log in

Ocena kibica

Ocena kibica: Korona Kielce - Wisła Płock

Radek Dejmek (Korona Kielce) Radek Dejmek (Korona Kielce)
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Maciej Gostomski 9 - absolutny bohater meczu. Wybronił kilka stuprocentowych sytuacji, był pewny na przedpolu i przede wszystkim zachował czyste konto. Zdecydowanie najlepszy zawodnik spotkania.

Bartosz Rymaniak 5 - do końca nie było wiadomo, czy wystąpi w tym meczu. W jego grze było widać chorobę, z którą zmagał się w minionym tygodniu. Nie podłączał się do akcji ofensywnych tak często jak zwykle, parę razy dał się też ograć na skrzydle. Czekamy na więcej.

Elhadji Pape Diaw 7 - wygrywał większość główek, zablokował kilka strzałów, nieźle wyprowadzał piłkę. Parę prostych błędów, ale bardzo pozytywny występ.

Adnan Kovacević 6 - poprawny występ, martwi jednak ilość przegranych pojedynków jeden na jeden. Na pewno nie pokazał pełni swoich możliwości.

Krystian Miś 6 - miał dzisiaj bardzo dużo pracy na swoim boku obrony, jednak oprócz paru przegranych pojedynków spisał się poprawnie, a dodatkowo kilka razy dobrze podłączył się do ofensywy.

Mateusz Możdżeń 6 - z każdą minutą na boisku wyglądał coraz lepiej, zanotował jednak sporo niepotrzebnych strat. Plus za dobre uderzenie z rzutu wolnego, które zmusiło do błędu bramkarza rywali.

Jakub Żubrowski 5 - piłka go dziś nie szukała, a jeśli już miał ją przy nodze, to grał bezpiecznie do tyłu. Miał kilka dobrych przerzutów, ale stać go na wiele więcej.

Jacek Kiełb 5 - robił dużo szumu, z którego jednak niewiele wynikało. Zaliczył asystę przy drugiej bramce, ale jego wykonanie stałych fragmentów pozostawiało dziś wiele do życzenia.

Goran Cvijanović 6 - zawodnik z bardzo dobrą techniką.  Wprowadzał spokój w środku pola, ciągle szukał też gry do przodu. Korona będzie mieć z niego pożytek.

Marcin Cebula 7 - szukał pojedynków jeden na jeden, cały czas był aktywny zarówno w ataku, jak i w obronie. Bardzo dobry występ.

Elia Soriano 6 - walczył z obrońcami, po faulu na nim Korona objęła prowadzenie. Plus za czujność w polu karnym przy nieuznanej bramce.

Radek Dejmek 7 - kapitan wrócił w wielkim stylu. Uspokoił grę, miał wydatny udział przy drugiej bramce. Jego powrót to wielkie wzmocnienie Korony.

Łukasz Kosakiewicz 5 - zajął miejsce Misia na lewej obronie i spisał się poprawnie, choć bez fajerwerków.

Ivan Jukić 5 - krótki występ, ale zaznaczony bramką, którą pokazał, że umie znaleźć się w polu karnym.

Karol Kusztal

Pierwszy raz pojechałem na mecz Korony w 2010 roku, od tego czasu na meczach domowych pojawiam się regularnie, zdarzało się też jeździć na mecze wyjazdowe. Interesuje się przede wszystkim piłką nożną, ale także filmem i dziennikarstwem.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Zawodnicy

Log in or create an account