log in

Felietony

Koniec Korony!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

"Koniec Korony!" - w hasło to, krążące od jakiegoś czasu po sieci, zdawał się uwierzyć także sędzia. O jego bezstronności świadczyli wszyscy żółto-czerwoni kibice, skandujący przekornie i całkiem rytmicznie soczyste - "Sędzia ch*j". Uwierzył nie tylko w to hasło, ale i w nasze, bo władcami barw, przynajmniej pod postacią kolorowych kartoników byli właśnie Koroniarze na boisku. Kibice ciepło i często pozdrawiali sędziego z naszych trybun. Żarliwość w docenianiu pracy arbitra zauważyło nawet niebo, z reguły bezstronne - tym razem chłodziło Pana z gwizdkiem, bo któż mógłby znieść tyle komplementów pod prażącym 35 stopniowym słońcem.

5-ty gol ostudził żywioły, ten wysoko na niebie i kilka tysięcy małych żywiołów dumnie oklaskujących swoich piłkarzy. W wynik nie mogła uwierzyć także policja, która weszła na trybuny zobaczyć, jak wygrywają kieleccy piłkarze. Gratulacje dla naszych kopaczy składali również kibice drużyny przeciwnej. Niedowierzanie, wyrazy sympatii i niemały podziw  wyrażały "gołe klaty Jagiellonii", obdarowując częscią stadionu naszych kibiców z sąsiedniej trybuny. Gołe klaty symbolizować miały zapewne pogodzenie się z faktem, że "żółto-czerwona jest tylko nasza Korona", toteż zdjęcie koszulek nikogo nie dziwi.

Koniec Korony!? "Taki ch*j" - krzyknął starszy Pan za mną w koszulce Korony. Oto najlepsza odpowiedź na przepowiednie upadku.

 

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 20 lipiec 2015 11:04
Alek Szczykutowicz

Redaktor naczelny, czyli ten, który wszystko ogarnia, także pod względem technicznym. Kopie piłkę nie gorzej niż niejeden chłopak z Ekstraklasy. Tylko czasu brak.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Zawodnicy

Log in or create an account