log in

Ocena kibica

Ocena kibica: Górnik Zabrze - Korona Kielce (grupa spadkowa)

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Oceny za mecz z Górnikiem Zabrze (grupa spadkowa)  w skali od  1-10 :

Dariusz Trela 5 –  golkiper nie miał wiele pracy w tym meczu, Górnicy nie oddali żadnego strzału w światło bramki. W 51 minucie pewnie interweniował po centrostrzale  Matuszka.  

Bartosz Rymaniak  5 – pewnie odpierał ataki zabrzańskich skrzydłowych. Przy stałych fragmentach gry starał się robić zamieszanie w polu karnym rywala, ale zazwyczaj był dobrze pilnowany.   

Djibril Diaw 5  – wygrywał pojedynki główkowe, skutecznie broniąc dostępu do bramki.       

Vladislavs Gabovs  4  – z konieczności zastąpił na lewej obronie Kamila Sylwestrzaka i na jego tle wypadł średnio. Wygrał kilka starć, ale znacznie więcej przegrał.     

Radek Dejmek  5 – przy tak biernej postawie drużyny z Zabrza, Czech nie musiał się specjalnie wysilać. Dobrze wywiązał się z roli kapitana.               

Rafał Grzelak  5  – gra w kratkę, dobre mecze przeplata słabymi występami. Przy ulicy Roosevelta zagrał poprawnie. Przerywał akcje zabrzan w zalążku i starał się rozgrywać.      

Vlastimir Jovanović 6 – zaliczył mnóstwo przechwytów, dobrze rozgrywał, a w 6 minucie był bliski zdobycia gola po atomowym strzale.       

Nabil Aankour  4 – miał być odpowiedzialny za kreowanie gry i nie do końca podołał zadaniu. Nie radził sobie w duecie z Sekulskim, a później z Cabrerą. W 23 minucie mecze podał futbolówkę w taki sposób, że rywale natychmiast przeszli do kontrataku. W drugiej połowie powinien celniej lobować Kasprzika.        

Siergiej Pyłypczuk 3 – drugi mecz z rzędu, po którym o grze Ukraińca nie można napisać nic dobrego. 

Bartłomiej Pawłowski  6 – obok Jovanovića najaktywniejszy w drużynie Korony. Jak zwykle próbował dryblingu i walki jeden na jeden.     

Łukasz Sekulski  3  –  słaby występ. Nie stworzył żadnej groźnej sytuacji. Nie absorbował uwagi obrońców Górnika Zabrze.           

Airam Cabrera  4 – przed meczem trener Brosz mówił, że Hiszpan nie jest jeszcze gotowy na rozegranie 90 minut. Wszedł na boisko w 46 minucie, ale jego gra była poniżej oczekiwań. Może powinien trochę dłużej odpoczywać po urazie.     

Vanija Marković 5 – w 64 minucie zmienił Pyłypczuka i radził sobie całkiem przyzwoicie. Przerywał ataki rywala, nieźle prezentował się w grze ofensywnej.

Marcin Cebula  – za krótki występ, żeby wystawić ocenę.    

Maciej Barwinek

Student dziennikarstwa na UJK. Kibicowskim okiem ocenia zawodników po meczach.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Zawodnicy

Log in or create an account