Ocena kibica

Ocena kibica: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce (grupa spadkowa)

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Oceny za mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała (grupa spadkowa)  w skali od  1-10 :

Dariusz Trela 5 –  nie miał w tym spotkaniu wielu okazji do wykazania się. Przy straconym golu bez szans na skuteczną interwencję.

Bartosz Rymaniak  5 – jak zwykle twardy i nieustępliwy w defensywie, pomagał również w ofensywie.

Djibril Diaw 7  –  po jednym meczu absencji, w Bielsku Senegalczyk pokazał się ze swojej najlepszej strony. Dla napastników drużyny gospodarzy był zaporą nie do przejścia. Wygrał wszystkie pojedynki.

Kamil Sylwestrzak 5  – uprzykrzał życie zawodnikom Podbeskidzia w bocznych sektorach boiska. W 44 minucie po jego dobitce piłka na 99% przekroczyła linię bramkową, jednak sędziowie uznali gola dopiero, gdy do siatki trafił Sekulski.

Radek Dejmek  4 – w 7 minucie oddał groźny strzał głową na bramkę Zubasa. W doliczonym czasie gry przegrał pojedynek główkowy i chwilę później Trela musiał wyciągać piłkę z bramki.

Rafał Grzelak  4  – ostatnio rozegrał kilka poprawnych spotkań, ale w tym meczu zaprezentował się jak w większości sezonu. Dobre zagrania defensywne były tylko tłem dla rażąco niecelnych podań do kolegów z formacji ofensywnych.

Vlastimir Jovanović 6 – wiele ważnych przechwytów i odbiorów. Kiedy było trzeba mądrze dogrywał piłkę lepiej ustawionym partnerom . Nadawał ton grze w środku pola.

Aleksandrs Fertovs  5 – typowy rzemieślnik. Dobrze wywiązywał się z zadań defensywnych zleconych przez trenera Brosza.

Siergiej Pyłypczuk 4 – każdemu zawodnikowi zdarza się jeden gorszy mecz i tak właśnie było w tym przypadku. Bezbarwny na skrzydle, po zejściu Sekulskiego przesunięty na pozycję napastnika. W 66 minucie nie wykorzystał doskonałej sytuacji do podwyższenia wyniku.

Bartłomiej Pawłowski  7 – kapitalne dryblingi i podania. Kilka niezłych prób strzeleckich. Gdyby koledzy z zespołu byli skuteczniejsi, zapisałby na swoim koncie niejedną asystę.

Łukasz Sekulski  5  – przed meczem kieleccy kibice obawiali się, czy w szeregach Złocisto – Krwistych któryś z zawodników jest w stanie zastąpić narzekającego na uraz Ariama Cabrerę. Trener Brosz postawił na wypożyczonego z Jagiellonii Białystok Łukasza Sekulskiego i się nie zawiódł. Napastnik zdobył gola w 44 minucie spotkania.

Vladislavs Gabovs  2 – kolejny raz Łotysz wchodzi z ławki rezerwowych i po raz kolejny zawodzi. W 85 minucie nie trafił do pustej bramki, co było podsumowaniem jego występu.

Nabil Aankour 5 – w 64 minucie zmienił Fertovsa i zdecydowanie dał  jakość w ofensywnej grze Korony.

Łukasz Sierpina  – za krótki występ, żeby wystawić ocenę.