Ocena kibica: Pogoń Szczecin - Korona Kielce

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Oceny za mecz z Pogonią Szczecin w skali od  1-10 :

Zbigniew Małkowski  5 – pewny w pierwszej połowie, kapitalna interwencja po strzale Murawskiego oraz dobitce Listkowskiego . Przy puszczonych golach bez większych szans. Pomimo, że 3 razy musiał wyciągać piłkę z siatki, występ całkiem poprawny.

Vladislavs Gabovs  4 – krótko mówiąc, Łotysz nie zachwycił. Dużo niecelnych podań do przodu, z tyłu również niepewny.

Dimitrij Wierchowcow  6 – po nowym obrońcy kieleckiego zespołu widać, że nie przypadkowo rozegrał 44 spotkania w narodowej reprezentacji Białorusi . Mądrze się ustawiał, często przerywał akcje rywala. Oby tak dalej. Ocena byłaby by wyższa gdyby nie 3 stracone gole.

Radek Dejmek  5  – podobnie jak Wierchowcow, kilka razy przerywał groźne akcje portowców, ale również jemu nie udało się nic zrobić, aby zapobiec utracie goli.

Kamil Sylwestrzak  4 – starał się włączać w akcje ofensywne, łatwo minięty przez Frączczaka przy bramce na 2:2.

Vlsatimir Jovanović  4 - przyzwyczaił nas do lepszych występów. Pierwsza połowa niezła, w drugiej niewidoczny i przygaszony.

Charlie Trafford  5 – kilka niezłych podań oraz przechwytów. W 60 minucie brakło mu tlenu. Jeśli solidnie popracuje może być z niego pożytek.

Łukasz Sierpina  5 – jak zwykle dużo biegał i szarpał jednak większej korzyści z tego nie było.

Nabil Aankour  5 – na plus asysta. Podobno kluczem do lepszej gry Marokańczyka ma być szlifowanie języka polskiego, ponieważ ma problemy w komunikacji z kolegami z drużyny, co było widać wczoraj na boisku.

Bartłomiej Pawłowski  7 – zdecydowanie najlepszy w szeregach Korony. Piękna bramka, kilka wygranych pojedynków 1 na 1. Może w końcu się odbuduje i  w każdym meczu będzie wiodącą postacią.

Airam Cabrera  7 – fenomenalna pierwsza połowa, bramka plus asysta. W drugiej opadł  z sił i nie pokazał nic nadzwyczajnego.

Aleksandrs Fertovs  3  – wszedł na boisko przy prowadzeniu Korony 2:1. Jako defensywny pomocnik miał za zadanie przerywać akcje szczecinian w zalążku. Wynik końcowy mówi wszystko.

Przemysław Trytko 4 – walczył przepychał się, ale to było za mało. Gdyby w końcówce meczu zachował się lepiej w polu karnym kielczanie mogliby doprowadzić do remisu.

Łukasz Sekulski – za krótki występ, żeby wystawić ocenę.

Oceniał : Maciej Barwinek

Ostatnio zmienianywtorek, 15 marzec 2016 12:25